Seta Yapı

Hakkımızda

2011 yılında Yapı sektöründeki unsurların daha etkin ve verimli iletişimi, çözüm ortaklığı, amaç birliği gereksinimini gözlemleyerek SE-TA YAPI' nın temellerini attık.

Yapı sektörü sahnesinde rol alan firmaların; etkili iletişim becerisi, çözüm ortaklığı felsefesi, amaç birliği, liyakat, verilen söze sadakat gibi ciddi gereksinimleri ve arayışları olduğu yönündeki gözlemimiz, SE-TA YAPI'nın kuruluşunun temelidir.

Sektörel gereksinimleri karşılama temeli üzerine, müşterilerimizin kendilerine özgü beklentileri ile birlikte, çalışma arkadaşlarımızın ve çözüm ortaklarımızın beklentilerini karşılayabilme çabalarımızı bina ettik. Kısa vadede aktif, orta vadede güçlü, uzun vadede öncü bir firma olabilmeyi vizyon edindik.

Bu vizyon ışığında; estetiğe, çevre bilincine azami önem vermek; kaliteli, ekonomik, özgün çözümler arz etmek; güven telkin etmek misyonumuzu oluşturdu.

Firmamızın uzman, güven esasından ödün vermeyen, toplam kalite hedefi şuuruna sahip kadrosu, iyi bir takım oyununu sizlere vaat edebilmemizi sağladı.

2015 yılı itibariyle sektörün tüm aktörleri temkini elden bırakmazken; SE-TA YAPI, İzmir'in en seçkin firmalarının konumlandığı Atatürk Organize Bölgesi'ndeki yeni atölye ve makine parkuru yatırımıyla vaatlerini ve vizyonunu gerçekleştirebilmeye motive oldu...

 

SE-TA YAPI'DA:

• Başta dürüstlük olmak üzere tüm etik değerlere öncelik verilir.

• Kazandıkça kazandırmak, katma değer yaratmak, ve bunları müşterilerimizin ''özelliğimiz'' olarak bilmelerini sağlayabilmek temel ilke kabul edilir.

• Modern finansal araç ve çözümleri kullanabilen, finans piyasası sahnesinde güçlü ve itibarlı bir firma olabilmek, kârlılıktan önce gelir.
• Teknoloji sürekli izlenir ve güncel global esaslara göre yenileşme hedeflenir.
• Yönetici kadro, aldığı sorumluluğa kendini adar, gerektiğinde olağanüstü çalışma temposu yükünü sırtına alır.
• Kalitenin sürekli iyileştirilmesi hedeflenir.
• Müşteri odaklı yönetim benimsenir.
• Tüm çalışma arkadaşlarımız ''sürekli gelişim'' prensibine dahil olurlar.
• Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile ilişkilerde şeffaflık ve katılımcılık teşvik edilir.
• Hoşgörülü ve demokratik bir ortam olması, herkesin ekip ruhu içinde yönetime ve denetime katılması istenir.


SÖZ VERİYORUZ:

Hedeflerimize ulaşmak için müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışma arkadaşlarımızla beraber takım ruhu içinde çalışacak, çevre bilincine sadık kalacak, sosyal sorumluluklarımızı gözetecek, kendimizi geliştirirken sektörümüze de öncülük yapacak, rakiplerimiz tarafından bile bugün olduğu gibi ileride de saygı ile anılacağız.

MİSYON & VİZYON

 

       MİSYON : Yapı sektörünün taleplerine, estetiğe ve çevre bilincine azami önem vererek, kaliteli, ekonomik, özgün çözümler arz eden, güven duyulan bir firma olmak.

       VİZYON : Kısa vadede aktif, orta vadede güçlü, uzun vadede öncü bir firma haline gelmek.

STRATEJİ

 

      YÖNETİM STRATEJİMİZ : Sektörel beklentilerle partnerlerimizin beklentilerini, yönetim ile çalışan beklentisini senkronize ederek karşılamak.

 

       FİNANSAL STRATEJİMİZ : Modern finansal araç ve çözümleri kullanan, finans piyasasında güçlü ve itibarlı bir firma olmak.

 

       PAZARLAMA STRATEJİMİZ : Kazandıkça kazandırmayı, katma değer yaratmayı, müşterilerimizin '' özelliğimiz'' olarak bilmelerini sağlamak.

 

 

Adres

Balatçık Mah. 8914/5 Sk. No:5 Mepa Kampüs Rezidans
K:4 D:54
ÇİĞLİ / İZMİR

Telefon

0232 328 2005 (pbx)

Sosyal Medya