Seta Yapı

DOĞRAMA

Her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme alüminyumdur. Ağaçtan 43, PVC'den 23 kat daha sağlamdır. Alüminyum;rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ultraviyole ısınlarına karşı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakimi kolaydır HAFİFTİR.
Çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır SINIRSIZDIR. Son derece fonksiyonel bir malzeme olusu sinirsiz sayı ve şekilde üretilmesini sağlar ESNEKTİR.
Tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her sekle girebilir, hayatin her alanında kullanılır.. Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir ÇEVRECİDİR.
Alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, sağlıklıdır, doğaya ve ekonomiye katkı sağlar. RENKLİDİR. alüminyum her zevke hitap eder ve istenilen her renge boyanabilir. Boya alüminyumun koruyucu direncini ve dayanıklılığını artırır.YAYGINDIR; alüminyumun kullanımı 1975 yılından bu yılına Avrupa'da kişi başına %85, Japonya'da %153 oranında artmıştır. TEKNOLOJİKTİR.Taşıt araçlarından uzay mekiğine ambalajdan inşaata, trenden uçağa, karoseriden dekorasyona, iletişimden isi yalıtımına ve daha bir çok alanda alüminyum kullanılmaktadır.Çeşitli alüminyum doğrama işleri arasında alüminyum doğramanın avantaj ve dezavantajları, Alüminyum doğrama vitrinleri. panjur asma tavan ve cephe giydirme, pencereler Kapılar küpeşte otomatik kapılar ısı yalıtımlı doğramalar sürgülü kapılar kepenkler mağaza vitrin alüminyum yapımında kullanılan alüminyum doğrama profilleri özeldirler.

Adres

Balatçık Mah. 8914/5 Sk. No:5 Mepa Kampüs Rezidans
K:4 D:54
ÇİĞLİ / İZMİR

Telefon

0232 328 2005 (pbx)

Sosyal Medya